Lenka Kocúrová

Rozhlédněte se na našich stránkách a informujte se o kompletních službách, které nabízíme. Navštivte sekci, která pro Vás řeší financování vlastního bydlení. Nebo vyhledejte novinky, které jsou aktuální pro tento měsíc.

Pojištění

Pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla (tzv. povinné ručení)

Pojištění odpovědnosti je možno uzavřít s různými limity pojistného plnění podle aktuální nabídky pojišťoven. Součástí nabídky je jak režim garantovaných fixníxh sazeb po celou dobu leasingu, tak systém variabilních sazeb, kde jsou klientovi zohledněny získané bonusy z předchozích pojištění.

 

Havarijní pojištění.

Zahrnuje poškození a zničení vozidla při dopravní nehodě, živelnou události, poškození neznámým pachatelem a samozřejmě odcizení vozidla. Klientům jsou poskytovány zvýhodněné pojistné sazby garantované na celou dobu leasingu.

Doplňková pojištění.

Nabídka zahrnuje možnost rozšíření pojistné ochrany Vašeho vozidla o celou škálu tzv. doplňkových pojištění, kterými jsou např. pojištění skel, úrazové pojištění přepravovaných osob ve vozidle, pojištění zavazadel, pojištění asistence, pojištění nákladů na zapůjčení náhradního vozidla, pojištění právní ochrany, pojištění nemožnosti splácení apod. Doplňková pojištění je možné sjednat nejenom při uzavírání pojistné smlouvy pro komplexní pojištění vozidla, ale ve většině případů i kdykoliv během trvání smluvního vztahu.